ÖVRIGT / Diverse / Tvålaskar 15286116
nr 1528 6116
Tvålaskar
3 delar, Rörstrand. Längd: 14-25cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:07:21
100 kr
150 kr
Rörstrand